Yüzümüzdeki çillerden ve lekelerden nasıl kurtuluruz

Reklam

facebook12 tweetbutton

Yüzde bazen “çiller” ve “lekeler” çıkabilir bu sorun katlanmamız gereken onlarla yaşamayı öğrenmemiz gereken hiçde büyütülecek bir durum değildir, yüzümüzde çıkan “çillerin” çok basit bir “tedavi yöntemi” bulunmaktadır.

“Yüzümüzde çıkan lekeler sivilceler, akneler , ve çillerle” baş etmenin çeşitli yolları vardır şimdi biseyleryaz.com olarak sizlere birkaç yöntemden bahsetmek istiyorum, bu bilgilerin kesinlikle doğruluğu garanti değildir, eğerki yüzünüzde bulunan lekeler sivilceler, aknelerden ciddi derecede rahatsız oluyorsanız mutlaka cildiye doktorunuza başvurmanız gerekemekdir. Buradaki bilgilerin kesinliği doğru değildir.

Şimdi gelelim tavsiyelerimize yüzümüzde bulunan “çiller” özellikle genç kızlarımız ve oğlanlarımız için hele ki ergenlik dönemlerinde çocukların ruhsal sağlığını etkileyip onları psikolojik olarak yıpratabiliyor bu gibi durumlar yaşanmaması için sağlıklı bir genç nesil yetişmesi için umarım bu yazı sizlere yardımcı olur diye ümid ediyorum.

Yüzümüzde bulunan lekelerden aknelerden kurtulmak için yapılması gerekenler ;

öncelikle leke derken aknelerden bahsettiğimi söylemeliyim, akneler cildimizin altında yer alan siyah noktalardır gözünekleri bellidir siyah siyah olur ve yüzde hoş durmaz , estetik açıdan pek iyi değildir, piyasada birçok akne tedavisi, siyah nokta tedavisi şeklinde ilaç bulunmaktadır hiçbirini daha önce denemedim hiçbir tecrübem yok bu konuda sizlere akne ve siyah leke tedavisinde tavsiye edebileceğim tek şey, gece yatarken ve sabah kalktığımızda sabun ile yüzümüzü yıkamak ve durulamak, yüzümüzdeki siyah noktalar çoğu zaman cildi temiz tutmamaktan çıkabiliyor.

Çillerden nasıl kurtuluruz ?

Yüzümüzde bulunan çiller aknelerden ve siyah lekelerden daha çok farklı oluyor, bunların tedavis temizlikle vs. ile temizlenmemekle birlikte doktorumuza başvurarak eğerki doktor da gerek görürse lazer tedavisi ile yüzümüzdeki çillerden kurtulmamız mümkün.

Reklam

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. Teşekkür ederim

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*