Yerel Yönetim Bölümü Mezunları İş İmkanları 2013-2014

Soru : Yerel yönetimler mezunları ne iş yapar ?, Yerel yönetim bölümü mezunları iş imkanları 2013, yerel yönetim mezunları nerelerde çalışır iş olanakları nelerdir ?
Cevap :Bu bölümden mezun olduktan sonra herhangi bi 2 yıllık myo dan mezun olan insanlardan eksiğimiz olacak fazlamız olmayacak. Belediye, il özel idaresi gibi bizim bölümden mezun olacak kişilerin gireceğe yerlere biz hariç herkes giriyor. Kpss de bile aranan şartlarda herhangi bi yerden mezun olmak yetiyor buralara girmek için. Madem böyle bi bölüm açıyorsunuz istihdam alanında değerlendirin, madem hiç birşey yapmayacaksınız kapatın arkadaş bu bölümü. Bu bölümü tercih edecekleri diyeceğim tek şey fikrinizi hemen değiştirin. Bu bölümü tercih etmektense su ve su ürünleri bölümünü tercih edin iş imkanı daha fazla. Bölümün ismine bakmayın arkadaşlar işlevine bakın.

Etiketler: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Kişi Yorum Yazdı.

  1. haklısın meryem iyi bir noktaya dikkat çekmiş katılıyorum

  2. bence bu bölümü bosuna karaliyorsunuz dikkatinizi cekerim turkiye gelismekte olan bir ülke bu durumdan dolayi surekli bi seylere ihtiyac duyuluyo ihtiyac duyulmakla birlikte eski mesleklere olan ihtiyac azalio size tawsiyem klasik ogretmen doktor muhendis su bu hayali kurmayin tamam bazilarimiz bi doktor olamaz yada bi ogretmen ama buu ulkenin copcuye bahciwana memur a da ihtiyaci war yerel yönetim okuyan arkadaslarim umudunuzu kaybetmeyin cunku gunumuzde bircok sehir buyuk sehir belediyesine donusmekte bu da yerel yonetim mezunlarina is olanagi saglamakta gencler bu bölümün amaci wasifli elaman yetistirmek bende yerel yönetim okuyorum we ben cok memnunum size tawsiyem sakin üzülmeyin nasipte ne warsa o olur tesekkürler…

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*