Şişecam İş Başvurusu Formu, Personel Alımı 2013-2014

sisecamŞişecam iş başvurusu eskişehir, 2013-2014, şişecam fabrikası iş başvurusu, şişecam polatlı iş başvuru, şişecam Topkapı fabrikası iş ilanları, personel alımı, lüleburgaz, gebze, çalışan maaşları, personel maaşı nekadar, internetten iş başvurusu,yenişehir şişecam iş başvuru formu, mersin şişecam, tuzla,

Şişecam fabrikasında çalışmak isteyenler için 2013 yılı için de önümüzdeki yıllar için iş başvurusu yapabilirsiniz. Şişecam personel alımı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi personel alımı 2013-2014 yılında da devam edecektir, yeni yılda şişecam iş ilanları ve personel alımlarınızı aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz.

Cam sekteründe önde gelen markalardan birisi olan Şişecam 2013-2014 yılında da yine personel alımlarına devam edecektir, sizler de şişecam bünyesinde çalışmak yer almak bu kadroda şişecam ,ailesiyle çalışmak istiyorsanız aşağıda yer alan bağlantıdan ve telefon adreslerinden bilgi alabilirsiniz.

Şişecam iş başvuruları nızı aşağıda yer alan bağlantıdan yapabilirsiniz.

Şişecam iş başvurusu için [ Tıklayın ]

Şişecam İletişim Telefon Numaraları

TÜRKİYE ŞİŞE VE CAM FABRİKALARI A.Ş.

İş Kuleleri, Kule-3 34330 4.LEVENT İSTANBUL TÜRKİYE
Tel : +90 212 – 350 50 50
Fax No : +90 212 350 53 22 / +9 212 350 40 40

Tags: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

43 Yorumlar

 1. ISTANBUL Tuzla’da oturuyorum çalişmak istiyorum

 2. bilecik te oturyorum çalışmak isterim

 3. Ben mennan türkiye genelinde sondaj yaptım 15senedir bu mesleğin içindeyim sizden ricam şişe camın sondaj bölümünde çalışmak istiyorum

 4. Merhaba .12.09.1979 Ankara-Polatlı doğumluyum.Hazır beton ve inşaat malzemeleri satışı yapan bir şirkette satış,pazarlama,ön muhasebe departmanında 11 yıl çalıştım.Lise mezunuyum.Ekskavatör ve loder(kepçe),forklift kullanma sertifikam bulunmaktadır.Çalıştığım firmada hazır beton şantiyesinde kepçe operatörlüğü ve forklift operatörlüğü de yaptım.Bilgilerinize arzederim.

 5. Merhaba ben Eskişehir Paşabahçe de 4 yıldanberi çalışıyorum kuledi Şoförler gibi Şişecam bünyesinde çalışmak istiyorum ve her işnizi yapmak istiyorum ayda ben kulelere 10-15 sefer geliyorum kayıtlar dan inceleyebilirsiniz saygilar ne olur sizden rica ediyorum.

 6. şişe cam fabrikasında çalışmak iştiyorum kendi bunyesınde

 7. merehabalar kocaeli çayır ovada ikamet etmekteyim şişe camda çalışmak istiyorum

 8. şişecam mersin deki fabrikanızda çalışmak istiyorum mümkünse mersin merkezde ikamet etmekteyin teknik eleman olarak düşünebilirsiz.

 9. ankara polalı da oturuyorum hemşireyim.fabrikaızda çalışmak istiyorum

 10. merhabalar;

  ist.tuzlada ikamet etmekteyim,

  şişecam bünyesinde çalışmak istiyorum

 11. istanbul esenlerde yasıyorum çalışmak istiyorum

 12. ankara polatli da ikamet etmekteyim endüstri meslek lisesi mezunuyum askerliğimi yaptım fabrikanızda çalısmak istiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

 13. Selamun aleyküm ben polatlıda ıkamet ediyorum makine cnc bölümü mezunuyum askerliğimi yaptım kurumunuzda çalışmak istiyorum bilgilerinizi arz ederim.

 14. Askerliğimi yaptım polatlıdaki fabrikanızda sürekli çalışmak istiyorum.

 15. ankara/polatlıda ikamet etmekteyim askerliğimi yaptım yeni geldim önceden esnaflık yaptım meslek lisesi tecrübem var Ankara/polatlı daki fabrikanızda çalışmak istiyorum.sürekli olarakk.

 16. şişe.cam.faprikasında.cam.üretimi.ısıcam.üretımı.ocagında.çalışmak.istiyorum.daha.önce.esnaflık.yatım.perakente.cam.satışı.kesim.montz.naklıye.diger.alan.mesleklerdede.egitim.alabilirim

 17. tavsanlıda ikamet etmekteyim burda ınegol fbr kanızda calışmak istıyorum 7 yıl gural porsalan fabrıkasında calıştım suan tavsanlıda issiz im eşimin caloşmasıyla gecınmekteyım buyuzden fabrıkanızda ne işi olursa calışırım tecrubem var

 18. bursa inegölde ikamet etmekteyim yüzde 40 özürlü raporum var engelli kadronuzda çalışmak istiyorum telefonum

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*