Sararan Beyaz Ayakkabı Plastik Yerleri Nasıl Temizlenir, Beyazlatılır ?

Reklam

facebook12 tweetbutton

adidas campusSararan Beyaz Ayakkabı Plastik Yerleri Nasıl Temizlenir, Beyazlatılır ?, ayakkabı sarardı nasıl beyazlar,

Herkese merhabalar, bu yazıda mutlaka hemen hemen herkesin başına gelen bir durumdan bahsedeceğim sizlere, kesin bir çözüm yöntemidir, kendimin de kullandığım bir yöntemdir.

Beyaz ayakkabılarınızın alt kısımları sararabilir, 4 yıl önce aldığım ancak halen dün gibi yepyeni ve tertemiz olan adidas marka ayakkabılarımın alt tarafındaki kalın 2 cm yüksekliğindeki beyaz plastik sarardı.

Kullamadığım deterjan kalmadı hiçbir şey işe yaramadı, ne yaptım ettimse bulamadım, çözümü kendi yöntemimle keşfettim ve onu kullanmaktayım.

Sararan beyaz ayakkabılarda bu yöntemi uygulamak için, uygulayacağınız alan düz olmalı, mesela benim için sadece alt taban kısmı sarardığı için hiçbir sıkıntı olmadan kolaylıkla beyazlatmıştım.

Sararan beyaz ayakkabılar nasıl beyazlar ?

Düz kısımlarına zımpara ile aşındırın, ve alttan yepyeni bembeyaz plastik ortaya çıkacaktır, bu yöntemi elbette şekilli yada büklümlü olan yerlerde kullanmak mümkün değildir, sadece taban kısmında ve düz bölümlerde işe yarıyor.

Bu yöntem benimyazim.com’a aittir, hiçbir yerde bulamayacağınız bir çözüm yöntemidir.

Reklam

Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

8 Kişi Yorum Yazdı.

  1. hocam yeni keşfettim tavsiye ederim,nemli ayakkabıya ponza taşıyla bastırarak siliyosunuz hiçbişey kalmıyo

  2. Yaptım ve oldu çok teşekkür ederim bu yazı için. Benim adidas tabanı beyaz olan bir ayakkabım vardı oda sararmıştı bu yöntemi uyguladım ve harika oldu biraz tırtıklı oldu ama sonradan daha iyi zımparaladık düzeldi. Çok teşekkür ederim tekrar :)

  3. bu ney ya ayakkabi ayakkabiliktn ckti valla

  4. gerçekten beyazlatıyormu ama şu var ki siz onu zımparayla aşındırırken alttan tabiki yeni plastik taban çıkıcak ama bu inceltir bunu ayakkabıya zararı olur ben yapmam sizde yapmayın

  5. ya ben çok kararsızım bunu denemekte çünkü bu benim ayakkabımın rengi gri ve markası lescon bu ayakkabılar benim için çok önemli o ayakkıbılarımı bn çok düzenli olarak temizliyordum nasıl olmuş bilmiyorum ama tabanları sararmış. şimdi bu sizin yazınızda olanı denersem ayakkabılarıma daha fazla birşey olursa diye korkuyorum sizce nabayım??

  6. denedim fakat beyaz alan düz olmadığı için sonuç alamadım sanırm.. bide zımpara kot zımparasıydı =D

  7. Aynı sorun benim ayakkabımda da oluştu. hiç kullanmadığım italyadan gelen değerli bir ayakkabıydı. Beyaz renkli alt tabanı sanırım güneş den dolayı sarardı. Bu yazıyı okuyunca denemeye karar verdim. Henüz sonucun nasıl olacağını bilmiyorum ama değerli paylaşım için teşekkürler.

  8. Beyaz ayakkabıların bazı kısımları sarardı bunları nasıl temizlerim diye düşünürken arattım ve bu yazıya rastladım, çok güzel oldu çok teşekkür ederim, çok çok faydalı bir yazı olmuş.

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*