Manisa Ferrero Çikolata Fabrikası İş Başvurusu, Personel Alımı 2013-2014

ferrero manisaManisa ferrero çikolata fabrikası nerede, adresi, iş ilanları, ferrero manisa iş başvurusu, ferrero manisa personel alımı 2013, 2014,

Manisa da yeni yapılacak olan çikolata fabrikası ferrero manisa dünyaca ünlü bir marka, Tüm dünya tarafından bilinen tanındık bir marka olan ferrero çikolata fabrikası Manisa da 200 kişiye istihdam edeceğini belirtti.Manisa da yeni yapılacak olan çikolata fabrikası Manisa da birçok kişiye iş sağlayacak.

Manisa da yapılacak olan bu çikolata fabrikası dünyada 4. En büyük çikolata ve şekerleme fabrikası olan ferrero Manisa da fabrika açmaya karar verdi.

Manisa da yaşayanlar ferrero marka çikolata fabrikası için umutlu. Böylesine dünyaca ünlü bir markanın yatırım yapmak için Manisa yı seçmesi de ayrı güzel bir konu.

Manisa lılar bu durumdam memnun görünüyor.
Fabrika 2013 yılının şubat ayında ilk üretimine başlaması planlanıyor. İlk aşamada 2 çeşit ürün üretilecek.
ferrero manisa resim

Ferrero Fabrikası Neden Manisa’da ?

Ferrero’nun Türkiye, Yunanistan, Malta ve Kıbrıs bölge direktörü Renato Danna da Türkiye’deki yatırım için altyapısı ve İzmir Limanı’na yakınlığı nedeniyle Manisa OSB’yi tercih ettiklerini belirtti.

Firma olarak halen 17 ülkede birer fabrikalarının bulunduğunu dile getiren Danna, “18′inci fabrikamız, Türkiye’de Manisa’da kurulacak. Bu yatırımla Türkiye, Orta Doğu’ya açılan kapımız olacak. Ayrıca ‘Nutella’ ve ‘Kinder’ çikolata ürünleri, bundan böyle ithal edilmiş değil, Türkiye’de üretilmiş ürünler olacak. Diğer ürün grubunda ise 2 adet ‘Kinder’ markası altında soğuk dolap ürünlerimiz var. Onlar da Türkiye’de üretilecekler” diye konuştu.

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz ise yatırım kararından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, firmanın üretimde ihtiyaç duyulan ham madde temini konusundaki politikası hakkında bilgi istedi.

Bunun üzerine, Ferrero temsilcisi Danna, grup olarak Türkiye’nin bir numaralı fındık satın alıcısı konumunda olduklarını, ayrıca, Türkiye’deki üretimlerinde süt, bal ve şekerin de yurt içinden temin edileceğini bildirdi.

Manisa Çikolata Fabrikası Ferrero Nerede ?

Manisa da yeni açılacak olan fabrikanın temeli Manisa Organize Sanayi Bölgesinde temeli çok önceden atılmıştı, fabrikanın 2013 yılı içinde üretime gçemesi bekleniyor.

Manisa Çikolata Fabrikası Ferrero Hakkında Yorumlarınızı yazmak için TIKLAYIN.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

202 Kişi Yorum Yazdı.

 1. 20 yaşındayım.Ege üniversitesi gıda teknolojisi bölümünden birincilikle mezun oldum.Lisede de gıda teknolojileri okudum.Küçükbay yağ ve deterjan sanayii aş ve DSİ de staj yaptım.Firmanızda çalışmayı istiyorum.Gereğini saygılarımla arz ederim.

 2. Merhaba ben 1984 dogumluyum lise mezunuyum sizinle calismak istiyorum

 3. merhaba ben 1988 dogumlu askerliği yapmış 4 yıllık işletme mezunuyum. 6 yıl fabrikalarda çalıştım. şirketiniz bünyesinde olmaktan gurur duyarım tesekkür ederim

 4. merhaba ben 02 01 1982 dogumluyum ziraat teknisyeniyim sizinle calismak istiyorum forklift ehliyeti.serc2. pisko teknik.b sinifi ehliyetim var tesekkurler

 5. Selamlar ben gida teknolojisi bolumu mezunuyum kresli bir ise ihtiyacim var ilginize

 6. Dort yillik isletme mezunuyum ise ihtiyacim var cok acil sizinle calismayi cok ama cok istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

 7. iş başvurusunda bulunmak istiyorum nasıl yapabilirim 2 yıllık üniversite mezunuyum

 8. 6.11.2014 askerliğimi bitirdim dogalgaz montaj ve arcelik yetkili serviste montoj ve kurulumda calıştım geregiğni yapılmasını arz ederim

 9. merhabalar . çikolatayı çok seviyorum ayrıca nutellaya bayılıyorum :) bu konuda benmde insanlara emeğim geçsin istiyorum.Sizinle çalışmayı çok istiyorum . Aranıza beni de kabul ederseniz çok ama çok sevinirim..Teşekkürler..

 10. isariyorum

 11. Meslek lisesi gıda bölümü mezunuyum çalışmak istiyorum…

 12. gıda teknikeriyim firmanıza iş başvurusu yapmak istiyorum acaba nasıl yapabilirim teşekkürler

 13. meslek lisesi mezunuyum 8 yıl inci aküde makina operatörlügü yaptım 1985 dogumluyum manisada ıkamet ediyorum üretim dahil heryerde calışır hemen işe başlarım..

  • 1985 dogumluyum meslek lisesi mezunuyum 8 yıl inci akude calıştım makina operatörlügü yaptım suan çalışmıyorum sızınle çalışmak isterım ve hemen işe başlarım…

 14. merhabalar ben 01.09.1988 manisa dogumlugum.
  e.m.l makina mezunuyum daha once E.c.a uretimde ambaj ve montaj
  schinader electric te operatorluk yaptim hayes lemnerz inci jant fabrikasin da yardimci tesislerde calistim.
  manisa merkez de ikamet ediyorum degerlendirseniz sevinirim tesekkur ederim.

 15. merhabalar ben 01.09.1988 manisa dogumlugum. e.m.l makina mezunuyum daha once E.c.a schinader electric te operatorluk yaptim hayes lemnerz inci jant fabrikasin da yardimci tesislerde calistim. manisa merkez de ikamet ediyorum degerlendirseniz sevinirim tesekkur ederim.

 16. 22 yasindayim üniversite son sınıf ogrencisiyim ıngiliz dili ve edebiyatı okuyorum. Ingilizce ve arapça biliyorum. Sizinle çalısmak ıstıyorum.

 17. paketleme bölümüne eleman alımı varmıs form doldurmak istiyorumm

 18. orta okul mezunuyum çalışmak istiyorum

 19. Lise meznuyum sizinle calismak istiyorum .

 20. Selam ben Emine Aydın daha önce vestelde üretim de çalıştım.Sizinle çalışmak istiyorum.Bana ulaşırsanız memnun olurum veya ben size nasıl ulaşabilirim.

 21. merhaba ben 17 senee Vestel üretim bantta çalıştım 5 ay oldu ayrıldım senin burada çalışmak isterim çünkü senelerce üretim bantlarında çalişmış ekip çalişmasını seven biriyim amirlere saygılı davranma nasıl olacağımı biliyorum uygun görürseniz görüşmek isterim saygılar

 22. Ben lise mezunuyum. En son yedi yıl delronda çalıştım.Firmanızda çalışmayı çok istiyorum. Gereğini saygılarımla arz ederim.

 23. lise mezunuyum 2 yıl valf te 7 yıl delronda çalıştım firmanızda çalışmayı çok istiyorum bu konuda kendime güveniyorum Gereğini saygılarımla arz ederim

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*