Konya Yurtiçi Kargo Adresleri, Telefon Numarası

yurtici kargoKonya akşehir yurtiçi kargo adresi, telefonu, numarası, konya meram yurtiçi kargo telefon numarası, konya selçuklu yurtiçi kargo telefon numarası, beyşehir, karatay, ereğli, ılgın, selçuklu, seydişehir, yurtiçi kargo telefon numarası, adresi,

Konyada bulunan yurtiçi kargo adresleri ve telefon numaraları yazının devamındadır, bazen çok lazım oluyor elimizin altında dursun istedik. Konya da bulunan yurtiçi kargo şubeleri adres ve telefon numaraları.

Konya
Şube Adı
Adres
İlçe
İl
Telefon
Akşehir
YENİ MAH.
POSTANE SOK. NO.1
Akşehir
Konya
0 332 813 46 97
akşehir@yurticikargo.com
Akyokuş
YUNUSEMRE CAD. BEYŞEHİR
CAD. NO:254/A
Meram
Konya
332 323 98 88
Alaaddin
BABALIK MAH
KEYHÜSREV SOK
NO.19/A
Selçuklu
Konya,
0 332 320 12 17
Alaaddin@yurticikargo.com.tr
Anadolu
ANADOLU TEKNİK SANAYİ
ÜÇ GAZİ SK. NO:38
Merkez
Konya
0 332 249 94 42
Anadolu@yurticikargo.com.tr
Beyşehir
EVSAT MAH.
KIZILAY CAD.
NO.10/A
Beyşehir
Konya
0 332 512 40 51
Beysehir@yurticikargo.com.tr
Büsan
Büsan Organize Sanayi Böl
Fevzi Çakmak Mah. 1. Sok.
No:50
Karatay
Konya
0 332 345 27 42
büsan@yurticikargo.com.tr
Ereğli
HACI MUTAHİR MAH.
RASİM EREL CD.
NO:68/A
Ereğli
Konya
0 332 712 25 45
Eregli@yurticikargo.com.tr
Geçit
ESKİ SAN. KUŞLUCA SK.
NO:38
Konya
0 332 237 24 86
Gecit@yurticikargo.com.tr
Ilgın
CAMİ ATİK MAH.
NEVZAT İSPİR CAD.
56.SK. NO:7
Ilgın
Konya
0 332 881 49 33
Ilgin@yurticikargo.com.tr
Kampüs
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
GÖKKUŞAĞI ALIŞVERİŞ MRK.
EK BİNALARI NO 6-7
Selçuklu
Konya
0 332 241 25 75
Keykubat
FEVZİ ÇAKMAK MH.
HACIBAYRAM CD.
NO.62
Konya
0 332 342 06 48
Keykubat@yurticikargo.com.tr
Konevi
KONYA ORG.SAN. BÖL.
EVRENKÖY CD. OTEL BİNASI
ALTI NO:8/B
Konya
0 332 239 11 20
Konevi@yurticikargo.com.tr
Konya
FEVZİÇAKMAK MAH.
AYKENT AYAKKABICILAR SİT.
10700 SOK. NO:4 KARATAY
Karatay
Konya
0 332 346 00 14
konya@yurticikargo.com
Meram
SAHİPATA MAH.
MİMAR MUZAFFER CAD.
MÜMİNE HATUN SOK.23/A
Meram
Konya
0 332 350 89 32
Meram@yurticikargo.com.tr
Mevlana
ŞEMS MAH
ŞERAFETTİN CD.
TAHİRMUMCU İŞHAN 10/B-C-D
Karatay
Konya
0 332 350 34 53
mevlana@yurticikargo.com.tr
Nalçacı
FERİTPAŞA MAH.
NALÇACI CAD.
NO.65/F
Selçuklu
Konya
0 332 237 21 97
Nalcaci@yurticikargo.com.tr
Seydişehir
HACI SEYİD ALİ MH.
204 SK. NO:24/B
Seydişehir
Konya
0 332 582 14 54
Seydisehir@yurticikargo.com.tr
Yazır
YAZIR MH.ELMALI HAMDİ
HOCA CD ULUSAL SK.
BEYAZITEVLER SİTE ALTI 3A
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: 

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*