• Anasayfa
 • >
 • >
 • Koç Burcu En İyi Hangi Burçla Anlaşır, Hangisiyle Anlaşamaz ?

Koç Burcu En İyi Hangi Burçla Anlaşır, Hangisiyle Anlaşamaz ?

Reklam

facebook12 tweetbutton

koç burcuKoç burcu hanımları ve beyleri en iyi hangi burçla anlaşır hangisiyle anlaşamaz değerli okurlar bu yazıda sizlere burçlarla ilgili olarak en temel bilgilerden olan burçlar arası uyumdan bahsedeceğim.

Koç burcu en iyi hangi burçla anlaşır, hangisiyle anlaşamaz ? Evlilikleri hangi burçla iyi gider bunların hepsini bu başlık altında görebilirsiniz.

Not : Tüm burçların listesini görmek ve hangi burç hangi burçla daha iyi anlaşır, hangi burçların arası iyidir, hangilerinin kötüdür, hangi burçlar evlenirse evlilik yürümez, hangi burçlar çok iyi anlaşır ve evlilikleri çok iyi gider Tüm Burçların Listesi İçin [ Tıklayın ]

Koç Burcu Hangi Burçla Anlaşır ?

Koç Burcu

Arası çok iyi: Aslan, Yay
İyi: Boğa, İkizler, Kova, Balık
Kötü: Yengeç, Terazi, Oğlak
Ne iyi ne kötü: Başak, Akrep

Koç ile Koç çok iyi dost olurlar. Aşkları bir şova dönüşür.
Koç kadını İkizler erkeğinin tüm hatalarını affeder.
Koç kadını Boğa erkeği nadir ve başarısız.

Reklam

Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

13 Kişi Yorum Yazdı.

 1. Yay erkeğiyle koç kadını uyumu bence çok yanlış. Koç kadını güçlü erkeklerden hoşlanıyor ama yay burcu güçlü bir erkek karakteri olmuyor genelde. Genel için konuşuyorum, arada mutlaka istisnalar vardır. Ayrıca terazi ve koç çok iyi anlaşırlar. Burada kötü anlaştığı burçlarda verilmiş ama alakası bile yok. Terazi burcuyla koç burcunun arasında 60 derecelik fark olduğundan birbirlerinin zıt burcu olurlar ve acayip uyumlu olurlar. Koç zaten hava ve ateş grubundaki bütün burçlarla çok iyi anlaşabilir. Yay burcuyla yakın arkadaş olsun ama mümkünse evlilik ve sevgililikten kaçınsın

 2. Elifsu sana katılıyıyorum sonuna kadar, ben koç burcuyum boşandığım eşim yaydı ve sonumuz 2 yıllık evliliği tek mahkemede bitirmek oldu, tüm neşemi gülen yüzümü soldurdu, yay erkeği bencildir, kadınını düşünür gibi imaj sergiler ama asla öyle bişey yok.

 3. Bende bir koc burcuyum kocam balik karakterlerimiz cok zit acaba bendemi hata yoksa burclardani bir sorun var anlamadim

 4. Ben koç burcuyum ve umarım arkadaşım Naz ile iyi anlaşırım tabi ilerde , çünkü şu anda o kadar iyi anlaşıyoruz ki anlatam.Onun burcuda sanırım koç. Umarım çok mu çok iyi anlaşırız!!!

 5. ben koç burcuyum ve açıklamalara göre başka sitelerde ben evde kalıcam 😀 sinirimden ve atılgan olmamdanmış

 6. ben yay burcuyum sevgiyim koç burcu şimdilik çok iyi anlaşıyoruz inşallah ilerde dahada iyi anlaşırız

 7. Aslan la şimdilik çok iyi anlasiyorum

 8. ben koç burcuyum yess

 9. Yayla koc cok abartklmamali

 10. Kocla yay gercekten iyi anlasiyor

  • ben yay burcuyum sevgiyim koç burcu şimdilik çok iyi anlaşıyoruz inşallah ilerde dahada iyi anlaşırız

 11. Koç kadını yay burcu erkeği ile anlaşır diye biliniyor ama çok yanlış. Koç kadını ne kadar iyimser hayat dolu olsada yay burcu onun hayatını mahvediyor. neşeli, hayata bağlı bilinen koç’dan eser bırakmıyor yay burcu erkekleri. en uzak duracağım burç yay burcu olacak onlar hayatınıza girer sizi kendine bağlar sıra evliliğe geldiğinde yok olurlar. anı yaşamak isterler ve yaşarlar. koç kadını ise o kadar çok sever ki neşeli hayatları biter hergün ağlayan sıkıcı biri haline gelirler. yay burcundan uzak durun.

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*