Kemik Gözlük Çerçeveleri

Reklam

facebook12 tweetbutton

Merhabalar arkadaşlar ben “Neslihan” uzun zaman oldu siteye yazmıyordum, tekrar yazı yazmak güzel bir duygu sizlere bu yazımda kemik gözlük modellerinden bahsetmek istiyorum.

Küçüklüğümden beri gözlük kullanıyorum hani derler ya kendimi bildim bileli, aynen öyle benim gözlükle tanışmam uzun zaman oldu beraberiz artık bir bütün olduk.

Şimdilerde kullandığım ve severek taktığım gözlüklerimi sizlere tanıtmak istiyorum, kemik çerçeveleri ile ayrı bir hava kattığını düşünüyorum.

Şu gözlüklerin kırmızı rengini kullanmaktayım, ancak yukarıdaki resimde görülen siyah rengi de var yakın zamanda turuncu rengini de almayı düşünüyorum : ))

Bu rengi de güzel aslında, ama kırmızısı çok tatlı şuan bilgisayarda resmi yok, olsa koyardım kısa zamanda sizler için çekilip koyacağım söz : ))

Merak ettiğiniz olursa gözlük hakkında buradan sorabilirsiniz.

Reklam

Etiketler: , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Merhaba kahverngi çerçeveli olan gözlüğü nereden bulabilirim.

  2. merhaba bu yazınız en son ne zaman yazıldı bilmiyorum ama bir umutla soruyorum. ben gözlük rengi ve şekli konusunda kararsızım . yüz şeklim oval açık tenli, yeşil gözlü, koyu kahve saçlıyım. hem yüzüme uyacak model hemde göz rengimi belli edecek bir çerçeve almak istiyorum sizce nasıl olmalı?

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*