Kelime Oyunu Yarışması, Başvuru Formu bloomberg HT

Reklam

facebook12 tweetbutton

Önceden kanal 1 de yayın yapan ve Bloomberg tv de şuan yayın hayatını sürdüren kelime oyunu yarışması hem bilgi dağarcınızı geliştiren aynı zamanda para kazanabileceğiniz bir yarışma.
Sunuculuğunu ihsan varol un yaptığı kelime oyunu yarışması hafta içi her gün canlı yayın ile bloomberg tv de.
Yarışması nasıl başvuru yapılır , bu soru en çok sorulan sorulardan bir tanesi, bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum.

Başvuru Nasıl Yapılır ?

Kelime Oyunu programı yarışmasına katılmak için yapmanız gereken şu şekilde bir mail atmak :

1- Öncelikle E-Posta (mail) hesabınızı açın. Gönderilecek kısma kelimeoyunu@bloomberght.com yazıyoruz.

2- Konu kısmına “YARIŞMA BAŞVURU” gibi birşey yazabilirsiniz.

3- Mail içeriği olarak kısa bir özgeçmiş yazıyorsunuz.

Örneğin ;

MERHABA

19…. YILINDA İSTANBUL ……………….. DOĞDUM İLKOKUL VE ORTAOKULU ……… OKUDUM LİSE ÖĞRENİMİMİ ………………YAPTIM. ………….. ÜNİVERSİTESİ ………………………….. BÖLÜMÜNDE OKUDUM. ASKERLİK GÖREVİMİ ……… OLARAK YAPTIM. 2 YILDIR ………. ÇALIŞIYORUM. EVLİYİM. ………………………. İLÇESİNDE KENDİMİZE AİT EVDE OTURMAKTAYIM. YARIŞMAYI SÜREKLİ BEĞENEREK İZLİYORUM VE BU HEYACANI SİZİNLE BEN DE YAŞAMAK İSTİYORUM.

SAYGILARIMLA,

ADINIZ SOYADINIZ

Tel : (telefonunuz )

4- Bir tane de fotoğrafınızı ekliyorsunuz.

Başarılar..

Reklam

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

17 Kişi Yorum Yazdı.

 1. 1988 yılında Kocaeli’de doğdum.İlkokul, ortaokulu ve liseyi Kandıra’da okudum. 2011 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun oldum.2 yıldır çalışıyorum. Bekarım.Şu an Sakarya’da ikamet ediyorum ve yarışmanızı çok beğenerek izliyorum.en büyük hayalim bu güzel yarışmaya katılmak ve bilgimi sınamak.

  Saygılarımla,

  AYDAN

  Read more: http://www.benimyazim.com/kelime-oyunu-basvuru-bloomberg.html#ixzz2Q5UOuJVi

 2. ben kazanırım

 3. bütün soruları inşallah bilirim ve bu parayla borçlarımı kapatçam

 4. güzel bir yarışma programı bende orada olmak istiyorum

 5. bende sizinle yarışmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 6. merhaba 10 02 1985 yılında hakkari yüksekova da doğdum maddi imkanlar sebebiyle okuyamadım çocukluğum çobanlıkla geçti. ama yılmadım kendi kendime okudum öyle heyecan verici kitap ve bulmacalarla ilgilenince kendimi baya bir geliştirme imkanı buldum. şimdi kitap yazmaya karar verdim. yarışmanızı bir arkadaşın tavsiyesi üzerine izlemeye başladım doğrusu çok güzel bir yarışma ve bende kedni bilgimi sınamak için katılıp sizlerle yarışmak istiyorum.
  saygılarımla
  Fatih ARAS
  05422830971

 7. ben 14 yaşındayım bu yarışmaya katılmayı çok ama çok istiyorum.19 mayıs ya da 23 nisanda katılma imkanı sunarsanız iyi bir takipçinizin hayalini gerçekleştirmiş olursunuz..

 8. bende katılmak istiyorum kendime güveniyorum

 9. adım çiğdem üniversite mezunuyum 25 yaşındayım tüm yarışmaları severm ama bu daha eğlenceli mutlaka yarışmak isterm.dyrbkr

 10. yarışmanızın sıkı takipçisiyim.Katılmayı çok istiyorum.Sorduğunuz soruların hepsini cevaplıyorum.34 yaşındayım.Evliyim,2 çocuğum var. beni arayın

 11. MERHABA

  1960. YILINDA TRABZONDA DOĞDUM İLKOKULU MUŞ/MALAZGİRT ORTAOKULU BURSA OKUDUM LİSE ÖĞRENİMİMİ TRABZONDA YAPTIM.EDEBİYAT BÖLÜMÜNDE OKUDUM. ASKERLİK GÖREVİMİ ÇAVUŞ OLARAK YAPTIM.GEMİLERDE KAPTANLIK YAPIYORUM. EVLİYİM. KOCAELİ/GÖLCÜK. İLÇESİNDE KENDİMİZE AİT EVDE OTURMAKTAYIM. YARIŞMAYI SÜREKLİ BEĞENEREK İZLİYORUM VE BU HEYACANI SİZİNLE BEN DE YAŞAMAK İSTİYORUM.

  SAYGILARIMLA,

  ADINIZ SOYADINIZ;FİKRİ

  Tel :MOB ()
  Tel :O262

 12. slm orduda otryrm severek izliyorum cok begendim için bende şansımı demek istedim katıllmak istiyrm

 13. yarışma programınızı hiç kaçırmadan büyük bir beğeniyle izliyorum. Defalarca mail gönderdim fakat herhangi bir cevap alamadım. Maillerimin tarafınıza ulaşmadığını düşünmeye başladım. Beni aydınlatırsanız sevinirim. Lütfen artık bir cevap almak istiyorum. İnanın bana yarışmaya katılmak çok istiyorum. Sizlere iyi çalışmalar diliyorum.
  Sevgi ve saygılarımla.

 14. 1957 yılında Kocaelide doğdum.İlk orta lise eğitimimi İzmit te tamamladım.Evli 3 çocuk annesi bir ev hanımıyım.Yarışmayı severek ve ilgiyle izliyorum.Sizinle yarışmak için sabırsızlanıyorum…Ayşe Mahmutoğlu

 15. 1971 yılında karsta doğdum ilk orta dereceli eğitimi malatyada lise eğitimim karsta tamamladım evli iki çocuk babasıyım bir kamu kurluşunda görevliyim askerlik görevimi kıbrısta yaptım etimesgut şeker fab lojmanlarında oturmaktayım yarışmayı sürekli beğenerek izliyorum bende bu heyecanı sizinle yaşamak istiyorum KATİP SONKURT 05332643767

 16. 06.05.1989 yılında BARTIN da doğdum ilk okulu bartında ortayı istanbul kağıthanede okudum lise öğerninimi zincirlı kuyu yapı meslek lisesınde okudum uludağ ünversitesınde mimari restorasyon bölumunu bitirmekteyım yarışmayı süreklı beğenerek izlıyorum ve bu heyecanı sizlerle bende yasamak istiyorum.

  06.05.1989 yılında BARTIN da doğdum ilk okulu bartında ortayı istanbul kağıthanede okudum lise öğerninimi zincirlı kuyu yapı meslek lisesınde okudum uludağ ünversitesınde mimari restorasyon bölumunu bitirmekteyım yarışmayı süreklı beğenerek izlıyorum ve bu heyecanı sizlerle bende yasamak istiyorum.
  saygılarımla
  MURAT DİREN
  05393343328

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*