Justin Bieber Yeni Sevgilisi Kim 2014

Reklam

facebook12 tweetbutton

Justin Bieber Senela Gomez den ayrıldıktan sonra yeni sevgilisi kim ? Justing bieber ve Selena Gomez aşkı birkaç gün önce bitti diye haberler çıktı, tüm haber sitelerinde yayınlanan bu haber yabancı basın tarafından da belirtildi.

Justin bieber ile Selena Gomez in ilişkisinin bitme sebebi Victoria’s Secret modellerinden “Barbara Palvin” in “Justin Bieber” ile Selena Gomez in arasına girdiği öne sürüldü.

18 yaşındaki başarılı model Barbara Palvin ve Justin bieber aralarındaki ilişki için henüz bir yorumda bulunmadı. Justin Bieber ın sevgilisi genç kızlar merak ediyor kimle çıkıyor, yeni sevgilisi kim diye Justin Bieber ın 2013 yılında en güncel haberleri bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Justin bieber Hakkında düşüncelerinizi yazmak için BURAYA tıklayın

Justin Bieber ve Selana Gomez Resimleri

justin bieber ve selena gomez ayrıldı mı

İşte Bu aşkın bitmesine sebep olan Justin Bieber ile Selena Gomez arasına girdiği iddia edilen genç model Barbara Palvin

Reklam

Etiketler: , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

65 Kişi Yorum Yazdı.

 1. seni çok seviyorummmmm aşkımsınnnnnnnnnnnnnnnnnn

 2. seni çooooooooooooook seviyorum aşkıııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 3. justin irençsin gül gibi kızı bıraktı

 4. niye selen gomez.i bıraktı. neden. başkaları da özer

 5. seni çok seviyom bütün kitapların posterlerin herşeyin bende var I LOVE JUSTİN

 6. cici oğlan

 7. bana bakın justin benim aşğım ln ona aşkımmmmmm

 8. justin sana deliler gibi aşığımmmmm selena senide kıskanıyorummm justin seniiii çokkkkk seviyorum ya çk yakışıklısın benim olmalısın aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :()

 9. Justen ı love you ı ama cyprus ı am adresse hacı alı 3 g blok no:4 ı loveeee youuuu justen ı love youuuuuu.

 10. justin her ne olursa olsun özel aşk hayatına saygı duyuyorum çünkü bu senin hayatın .. bence tüm belıeve olanlar senin hayatına saygı göstermeli.

 11. ya justin veya selena siz birbirinize cok yakısıyosunuz geri barısın nolur ikinizden biri kayseriye gelseniz zaten justini bugün rüyamda gördüm cok seviyorum sizi ya nolur barısın ama siziz isinize karısmak gibi olmassa yani nolur kayseriye gelin

 12. bakin bana prostak ansan lar siz diyorsunuz ya:justin ben gel turk kizlarna.Benki siz inglisce konusabiliyormusun ve anglicnlar gibi guzel misiniz asil ben justitin 1 ayraniyim siz bizim gibi olmak ici avucunuzu yalayin.En ayrica iyi olmus ayrinmis justine selena .mu name’s ??.i love you justin love you so very moch .You mu boy .tank you so mach .?

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*