İzmit (Kocaeli) İftar Çadırı Kurulan Yerler 2016

iftar çadırları kocaeli

iftar çadırları kocaeli

İzmit (Kocaeli) de iftar çadırı nerelerde var ? İftar çadırı kurulan yerler nerelerdir işte bu soruların cevaplarını aşağıda yer alan bilgilerden bulabilirsiniz.

Kocaeli’de her yıl birbirinden güzel iftar çadırlarında, yüz binlerce oruçlu kişi orucunu açıyor, ve kardeşlik duygusu içinde iftar çadırlarında iftar yapıyor.

Bu yıl yine farksız olarak, Kocaeli (İzmit) de iftar çadırlarında oruçlar açılacak.

İftar çadırı kurulan yerler ile ilgili olarak siz değerli İzmit’lilerden, etrafınızda gördüğünüz çadırların nerede olduğunu aşağıda yer alan yorum bölümüne yazmanızı istiyoruz.

Böylece belki birkaç kişinin karnının doymasına vesile olabilirsiniz.

 

Ziyaretçilerimizden gelen en faydalı yorumlar

Arkadaşlar hafta içi her akşam başiskele belediyesi sahilde 3bin kişiye iftar veriyor. hemde benim bildiğim 3 yıldır.
basiskele.bel.tr/haber/1/2508/hafta-ici-her-aksam-3-bin-kisilik-iftar

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

8 Kişi Yorum Yazdı.

  1. arkadaşlar hafta içi her akşam başiskele belediyesi sahilde 3bin kişiye iftar veriyor. hemde benim bildiğim 3 yıldır.
    basiskele.bel.tr/haber/1/2508/hafta-ici-her-aksam-3-bin-kisilik-iftar

  2. yazık günah bir sürü fakir insan var oruc tutup ıftar yapamayan ögrenciler herkes para rant peşinde koşar olmuş Allah herkesi ıslah etsin veren al alan elden üstündür

  3. Gene bu senede iftar çadırı yok . Herkes kendine müslüman bu şehirde . Allah rızkınızı verir diyor herkes ama zeytin ekmeğim bile evde yok iftar için 🙁 bizde insanız gidip kimseden yemek dilenmeyiz bari belediyeden beklerdim iftar çadırını gidip adam gibi orucumuzu açardık . Şimdi kara kara düşünüorum ne yicem iftarda diye ..

  4. İzmitte son 3 senedir iftar çadırı yok. Keşke oy vermeseysik ye. Hiç vatandaşına yardım etmiyor ailemide bu konuda uğraşarak zar zor ikna etim birdaha oy filan vermeyecek son 2 seçimdir böyleyiz -5 oy zarar

  5. Bu sene de iftar çadırı olmayacakmış,rezalet! Küçücük doğu ilçelerinde bile oluyor burda istanbul un dibindeki buyuksehir de bir iftar çadırı kurulamıyor,yazıklar olsun

  6. Bir kaç senedir izmitte iftar çadırı kurulmuyor.. oysa 2-3 sene önce.. her yerde kuruluyordu..
    KOCAELİ BELEDİYESİNİ BU KONUDA ESEF İLE KINIYORUZ !

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*