izmir S Plaka Fiyatları 2014-2015

“S plaka izmir” içinde servis işletmeciliği yapmak isteyen araçlara uygulanan sistemdir, izmir içi s plaka fiyatları son dönemde artış gösterdi, birkaç yıla kada 50 bin civarı olan plakalar şu günlerde 60 , 70 bin lira civarında dolaşıyor.

İzmir içinde servis işletmeciliği yapmak istiyorsanız mutlaka bu s plakaya sahip olmanız gerekiyor, s plaka olmadan servis işletmeciliği yapmanız durumunda kaçak olarak görünür ve büyük cezalara ortam hazırlamış olursunuz.

Siz değerli servis işletmeciliği yapanlar s plaka fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz sizlerin yorumları bizler için çok değerlidir, buraya tıklayarak yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

555 Kişi Yorum Yazdı.

 1. Arkadaşlar 35 s **plaka aracım var ancak servis değil araç binek. Yalnızca plakasını satabilir miyim bilgisi olan beni arasın

 2. Bende s plaka var almak isteyen arasin

 3. SATILIK S PLAKA ALINIR…..

 4. Ben s plaka almak istiyorum fiyatları dusermi ihalesi5ne zaman başlar

 5. satılık s plakam var almak isteyenler arasın * * **

 6. İbr s pılKA almK iztiyorum

 7. Arkadaslar eski merkez s plaka ve ducato aracim satilik alsancak ** ilk plaka calisiyorum aracim ve plaka satiliktir. Ilgilenen Arkadaslar ***nolu telefonu arayabilir.

 8. 2015 yılında plaka fiyatları çıkışını sürdürür mü sizce ?

 9. s plaka fıatları ne kadar.
  arkadaslar.

 10. saygıdeğer arkadaşlar s plakası demek doktor devlet memuru sendikalı bir işçi demektir tazminatıdır güvencesi demektir ekmek tir rant sağlamak olamaz yılların hizmeti sana bu hakkı verir vergini ver bağ kur unu öde bir çuval altın değerinde araç al 2 sene sonra bakır olsun önemli olan madde ne biliyor musunuz ticari taxi şehir içi m plakalı minibüs ile aynı hakka sahipsin s plakalı esnafı küçümsemeyin plakasına göz dikmeyen destekleyin kutsal görev onlardadır emanetçidir eşinizi çocuğunuzu en sevdiklerinizi güvenceyle taşımaktadır lar s plaka lıları küçümsemeyin diğer tahditli plakalılar gibi kaba ve kavgacı deil dir ler mazlumdurlar yılların emekleri saklıdır herkes meslek erbabını yapsın korsan taxi var mı yok korsan minibüs var mı yok korsan s plakası da olmayacak öğretmen devlet memuru kollu kuvvetler neden s plaka sahipleri deil çünkü yetki belgemiz yok herkezi göreve davet ediyorum adelet yerini bulsun

 11. Hakan kardeşim ihale olsa da umrum da değil olmasa da. Çünkü benim araçsız plakasız tek başıma gelirim 5.500 tl. İhale olursa veya plakalar çakılırsa alırım. Olmazsa da başka bir yatırım aracı seçerim. Sen bekle 2014 ün 13. veya 14. ayını. Benim için sıkıntı yok.

 12. Murat kardeş bekle ihale var ikibinondördün onüç veya ondörtüncü ayında yapılacakmış belediyeden çok güvenli arkadaşlar söyledi…(yazıyorlardıya)

 13. Arkadaşlar bu helyum gazlı balon gibi şişip uçan plakların durumu ne olacak. Plaka almak istiyorum ama maalesef fiyatlarda bir gün diğer bir günü tutmuyor. sahbindene bakıyorum. Arada 60-80 hatta 100 bin tl fiyat farkları olan rakamlar var. Bu da bu piyasanın ne kadar tutarsız olduğunu gösteriyor. İhale olursa helyum gazı dolu olan balonlar patlayacak ve yere çakılacak.

 14. ihaleee varmııııııı

 15. izmirde işler cacıksa ,arkadaşını niye soktun ki bu işe,kim 200 binliralık ev almış da 5 000 kira almış,bağlıyorsun 200 bini ayda 5 000 net getirisi var sabah2saat akşam 2 saat çalışıyorsun,ben bu yazıyı bir şey ispatlamak için yazmıyorum,insanlar önünü görsün diye yazıyorum,,,burada üç kağıtçılar var insanlar onların arkasına takılıyor, izmirliler biraz gözünü açsın geleceği görsün isterim,senin cacık dediğin işler de ankaralılar şu an 1500 plaka aldı,ve izmire denge getiriyorlar,ihale olabilir kimsenin itirazı yok,olacağı zaman burdaki arkadaşlarda bu sitede yazanlara inanıp arkasına takılacağına UKOME var telefon açıp öğrenselerde kendilerini aptal konumuna sokmasalar çok sevinirim,,herkesin allah gönlüne göre versin………..yalancılara ne verir bilemem……….

 16. Kardeş oluyo zaman zaman ihale haziranda vardı geçti ***********

  Yorum düzenlendi.

 17. arkadaşlar ihale varmış agustosta dogru bilgisi olan varmı

 18. Ben almadım ki satayım arkadaşa aldık oda başladı çalışmaya ama ararsan bulursun birde izmirde işler cacık fiyatlar balon yakında söner

 19. birader 115alıgına 130 veririm satarmısın

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*