istanbul ataşehir gümrük malları mağazası

Reklam

facebook12 tweetbutton

istanbul ataşehir gümrük malları mağazası , ürün fiyatları, gümrük malları, ucuza al, kaçak mallar, gümrükte yakalanan cep telefonları, ucuz notebook, ucuz cep telefonu, istanbul ataşehir , gümrük malları mağazası, ürün fiyatları, satılan ürünler, cep telefonları, bilgisayarlar, kaçak cep telefonu, kaçak bilgisayar

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı’nın açılışını yaptığı TASİŞ Şube Müdürlüğü’nün Ataşehir’deki satış mağazasında ucuz eşya izdihamı yaşandı.
Bakan Yazıcı’nın da çaydanlık ve tencere aldığı mağazada alış-veriş yapmak isteyen vatandaşlar ile görevliler arasında arbede yaşandı.

Gümrükte Ucuz Eşya İzdihamı

Devlet Bakanı Hayati Yazıcı’nın mağazı dolaşmasından sonra kapılar dışarıda bekleyen vatandaşlar için açıldı. Hem ucuz hem de kaliteli elektronik ve giyim eşyası almak isteyen vatandaşlar adeta bir birleriyle yarıştı. Bu sırada gümrük görevlileri ile kapıya yığılan müşteriler arasında itiş kakış meydana geldi.

İzdiham sırasında bazı vatandaşlar ezilme tehlikesi geçirdi. Uzun uğraşlardan sonra mağazaya giren müşteriler arasında da alış veriş yarışı başladı. Bir an önce istediğini almak isteyen vatandaşlar reyonlarda yığılmalara neden oldu. Aşırı ilgi nedeniyle mağaza görevlileri de zor anlar yaşadı. Mağazaya gelenler arasında engelli bir vatandaşın da olması dikkat çekti.

Öte yandan mağazanın açılışını yapan Devlet Bakanı Hayati Yazıcı ile çalışanlar arasında da ilginç diyaloglar yaşandı. Ürünlerin fiyatlarını tek tek sorarak öğrenen Yazıcı, 20 liralık bir çaydanlık ile 60 liralık bir tencere satın aldı.

BAKAN YAZICI: KAÇAĞA TÖLERANSIMIZ SIFIR

Bu arada, Gümrük Müsteşarlığı Tasfiye İşleri Döner Sermaye İşletmeleri (TASİŞ) Genel Müdürlüğü Erenköy TASİŞ Şube Müdürlüğünün Ataşehir’deki perakende satış mağazasının açılışında konuşma yapan Devlet Bakanı Hayati Yazıcı, gümrüklerde kaçak konusunda toleranslarının sıfır olduğunu söyledi. Türkiye’de gümrükte yakalanan TASİŞ’e teslim edilmiş, tasfiye süreçleri tamamlanmış ürünlerin perakende mağazalarında halka arzıyla alakalı dördüncü mağazanın açılışını yaptıklarını belirten Yazıcı, Gümrüklerde eşya ve insan geçişlerinin çok seri bir şekilde yapılması gerektiğini vurguladı.

Yazıcı, gümrüğün diğer bir görevinin de kaçağı ve kaçağın her türünü çok etkin bir şekilde iyi zamanlama yaparak önlemek olduğunu belirterek şunları söyledi: “Kaçağı önleyemiyorsanız, kaçak ürün girişi şu veya bu sebeple ülkeye girebiliyorsa bundan büyük ölçüde vergi kaybınız var. Ama aynı zamanda bu kayıplarında kazancını alın teriyle gerçekleştirmeye çalışan dürüst, etik kurallara riayet eden tüccar açısından da bir haksız rekabet demektir. Bu denli önemli bir işlevi çok etkin bir şekilde Türk gümrükleri sürdürmektedir. Bizim gümrüklerdeki kaçaklara töleransımız sıfırdır. ”

Daha sonra mağazayı gezen Yazıcı, mağazadaki fiyatların da piyasanın dörtte bir oranında daha ucuz olduğunu söyledi. Perakende satış mağazasında gümrükten kaçak olarak geçirilmeye çalışılan ve adli süreci tamamlanan elektronik, giyim, mutfak, spor aletleri, gözlük ve bahçe makineleri gibi eşyalar satışa sunuluyor.

Reklam

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

28 Kişi Yorum Yazdı.

 1. bi bok yok kanmayın kım kıme ucuz mal vermış hergun onunden geçiyorum çakal dolu

 2. dudullu çiftlik yada dudullu tavukçıyolu araçları önünden geçiyor vali muammer güler kız yurdunu çok az geçince tam yolun sagında

 3. hasta karyolası, hasta karyolası kiralama, hasta yatakları, hasta yatağı, hasta yatağı kiralama

 4. yaaaaaaaaa yalan ulan bunlar seninde

 5. Anadolu yakası :dudullu cad.vali muammer güler öğrenci yurdu karşısı Ataşehir.ist tel :21636436 80–364 36 81..arkadaşlar uğrayın tavsiye ederim..

 6. selin hanım sizden rica etsem blackberry marka telefon geldiği zaman beni haberdar edermisiniz sizden rica etsem babam orda çalışıyo fakat pek gelemiyo mağazaya

 7. Arkadaşlar bu istanbuldaki mağaza nerede tam olarak ?

 8. bende bir ceptelefonu almak istiyorum ama hala hizmettemi mağaza?

 9. izmirde gümrük malları nerede satılıyor bilen varsa lütfen adresiyle bildirebilirmi

 10. bu mağaza sürekli açıkmı yoksa belli bir dönem mi ayrıca ürünler tükendimi sürekli yenileniyor mu? şimdiden teşekkürler.

 11. arkadaşlar erenköy gümrüğüne yakın mı veya bağlantılımı bilgi verebilirseniz diğer arkadaşlar için haritadan yeri kolay bulunabilir.tşklr.

 12. nerede satılır gümrük malları izmirde oturuyorum izmirde satılan biryer varmı acaba ?

 13. saat kaçta kapanıyor bide kocasinandan nasıl gidicm

 14. Ataşehir de oturan arkadaşlar varsa adresi onlar daha iyi bilir, ben kadıköydeyim lütfen adresi verin acil

 15. selin hanım cevabınızı bekliyoruz nerde bu mağaza, kızımı apple marka laptop almak istiyorum umarım yarı fiyata bulurum haberlerde çok uygun ürünlerin olduğunu söylüyordu

 16. arkadaşlar, özellikle Selin, bu mağazanın açık adresi tam olarak ne???

 17. Selincim arkadaşları bilgilendirir misin nerede bu mağaza ?

 18. adresiii nerede arkadaşlar sabahtan beridir buayı arıyorum bulamadım :(

  • otobüsle ulaşım kadıköyden 19 Y yada 19 E ,19T bindinizmi ÇİFLİK durağında inecesin .duraktan az ilerde tabelası var.belki tırlar park ettiginden göremeyebilirsin duvarı takip et.

 19. Cep telefonunda ne markalar var? Giyimde ne markalar var?

  • cep telefonları son model hepsi malum bu ürünler kaçak olarak ülkemize sokulmaya çalışıldığı için teknolojik ürünlerin hepsi son model

 20. Ürünler çok ucuz ben orada çalışmaktayı arkadaşlar öğrenmek istediğiniz bilgiler varsa yazın yardımcı olayım

 21. giden varsa bilgi verebilirmi

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*