iadeli taahhütlü posta sorgulama

Reklam

facebook12 tweetbutton

İadeli taahhütl posta sorgulama servisi ptt nin en çok kullanılan ve postalarınızı takip etmenizi sağlayan çok faydalı bir uygulaması.

Eğer iadeli taahhütlü posta gönderdiyseniz Ptt nin resmi sitesine girerek iadeli taahhütlü posta sorgulaması yapabilirsini.

Posta sorgulamak için tıklayın

yukarıda vermiş olduğum linkten postalarınızı sorgulayabilirsiniz.
Ptt nin bu uygulamasını yeni fark etmiş birisi olarak nedensiz yere mutlu olduğumu söyleyebilirim : )) çünkü geçen çarşamba posta göndermiştim, acaba ulaştı mı ulaşmadı mı diye düşünürken şans eseri ptt nin sitesinde iadeli taahhütlü posta sorgulama sayfasını gördüm ve hemen sorguladım nihayet ulaşmış.

Reklam

Etiketler: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

18 Kişi Yorum Yazdı.

 1. essegin kadar adres yapiyorlar sonra da yok adres bulunamadi gibi laflar ediyorlar. Bir mektup gonderdim iadeli tahutlu geri bile gelmiyor.

 2. 05.03.2015 Günü gönderdiğim, **** Barkot numaralı iadeli taahhütlü mektubumun iade (alma haberi) kartı bu güne kadar geri dönmedi.Önemlidir.Arz, rica.

 3. diyarbakır sgk ya yzdıgım ****mektup 12marttan beri ordudan diyarbakıra gıdemedı sistemde herhangı bır bılgı yok ne yapmam gerekıyor

 4. RR0466** src belgemden haber alamadım

 5. iadei taahhutlu mektubum yerine ulasamadi sebep olarak adres yetersiz deniliyor hangi durumda adres yetersiz olur bilgisi olan varmi?

 6. Postam elime ulaşmadı. durumu nedir

 7. ne sayfaniz varya asik oldum dört haftadir iadeli taahütlü mekgup bekliyorum sorgulayamiyorum sayfaniz calismiyor ya sayfayi düzeltin yada kapatin insanlarin sagligini bozuyosunuz

 8. İLGİLİLERE:Teyzemin 08.12.2014 tarihinde Bursa’dan – Fransa’ya (yurtdışına) gönderilen iadeli taahütlü mektubu halen alıcıya ulaşmamıştır.Lütfen yardımcı olunuz…Not:Barkot numarası gerekiyor mu?

 9. POSTA TAKİBİ LİNK CALISMIYOR

 10. antalyadan bursaya 1 haftada gidiyor dediler,10 gün geçti hala yerine ulaşmamış, internetten sorgulayabilirsiniz diyorlar sayfa çalışmıyor

 11. Bu sayfada eksiklik var sanırım ihtiyacım olan hiçbir şeyi bulamadım.

 12. Merhabalar link yenilenmiştir. Aktif olarak sorgulama yapabilirsiniz, bildirim yaptığınız için teşekkür ederiz.

 13. çok kötüsünüz sayfa çalışmıyor

 14. sayfanız çalışmıyor lütfen dikkatttt

 15. IADELI TAAHÜTLÜ MEKTUP SORGULAMASI YAPAMIYORUM ÇÜNKÜ LINKINIZ ÇALIŞMIYOR.

 16. ben 5/6/2012 tarihinde Türkiye noterler birliğine iadeli taahhütlü mektup ankara atatürk havalımaından RR03326068402 ile gönderdim bana iadede idilmesi gereken cavap gelmedi meyıladersime cavap vermeniz rica ederim

 17. S.G.K KOCAELİ İADELİ TAAHÜTLÜ POSTAM DAN HABER ALAMADIM

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*