Haydar Dümene sorulan sorular cevapları Oku

Reklam

facebook12 tweetbutton

Cinsel org……   boyu küçük

32 yaşındayım. Yaşıtlarıma göre cin…. organım çok küçük. Bekarım, bir sevgilim var. Ancak ondan da ilişkiye girdiğim diğer kadınlardan hep utandım. Çünkü arkamdan benimle alay ediyorlarmış gibi geliyor.

CEVAP

Değerli okurum, erek…  hali kaç santim? Hemen onu bildir.

Kız beni terk etti

25 yaşındayımı. Bir kız arkadaşım var. İlişkiye girmek istedik. Kız arkadaşım cins…. organımın büyüklüğünü sordu. 22 santim olduğunu öğrenince beni terk etti. Bu normal bir boyut mudur?

CEVAP

Değerli okurum, megalopenis dediğimiz büyük penisler gerçekten erkeklerin derdi. Kızın kaçması doğaldır. Kendine uygun birini bulacaksın. Bu sayfalardaki yazılarımızı ve önerilerimizi dikkatli oku. Değerli okurlarım, günlük bilgiler yerine burayı ansiklopedinin bir sayfası olarak düşünürseniz bilgiler hedefine ulaşır. Sizler de daha mutlu ve daha sağlıklı bir yaşamın formülünü yakalarsınız.

 

Hemen Yorum yazmak için [ TIKLAYIN ]

Soruların devamını okumak için [TIKLAYIN ]

DİKKAT : Bu sayfada ve yazılan yorumlarla Haydar Dümen’in bir ilişkisi yoktur, yazdılarınız Haydar DÜmen hoca’ya ulaşmaz. Sadece sitede ziyaretçilerin okuması için kalır. Lütfen yorumlarınızı ona göre yazın.

Reklam

Etiketler: , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

337 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Meraba ocam bunu cok iyi okuyun acil bana cecap verir misin yardim edin nolur ben bi kac ay once sewqilimle ypatm bn 19 yasmda bi kizm 45 kiloym arkadan yaptik penisi cok buyuk deqildi yaparken canim yanmadi yprkn bisy de hisseymedm xewk faln sonra sewqilim ondn istedi o arkadaydi bn ondeydim one qetirdi ama sokmadi sadece zorladi qiyondik ewe qeldim 1 saatlik yok ewe qldiqimde kilotmda kan vardi sildm haff ren bi kc damla kan qordm birz dha silince kahverenqi kan vardi onmde smra buyuk tuvaletimi yaprkrmkan gordum o gorduqum kilotmdaki kan arkadn.mi qldi yoksa ondn mi qldi bn kizm.miyim deqil miyim yardm edn lutfnnn

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*