Dr. Feridun Kunak Show Kanal 7

Reklam

facebook12 tweetbutton

Kanal 7 Feridun Kunak mail adresi, mesaj gönder, telefon numarası, izle, video, yorumlar,

Dr. Feridun Kunak Show Kanal 7 ekranlarında başlıyor, Pazartesi den Perşembeye Sabah saat 10 dan itibaren Kanal 7 ekranlarında izleyebilirsiniz.
Dr Feridun Kunak ın Tıp alanında vereceği bilgilerin yanısıra eğlenceli bir program olacak.

İşte Programın detayları..

04 Temmuz 2011, Pazartesi
SAĞLIK VE EĞLENCEYİ BİRLEŞTİREN YEPYENİ BİR PROGRAM KANAL 7’DE BAŞLIYOR

Kanal 7’de yepyeni bir program başlıyor. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelecek programda tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşacak. Programda Kunak’ın yardımcılığını eşi Serap Kunak yapacak. “Dr. Feridun Kunak Show” adıyla ekrana gelecek program 4 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.

Kanal 7 ekranlarında sevilen bir program olmayı hedefleyen Dr. Feridun Kunak Show’da pratik bilgiler, öğretici grafikler, sabah sporu, zayıflama teknikleri, örnek diyaloglar, ağrılar için alternatif yöntemler, ilkyardım uygulamaları, gevşeme hareketleri, taşların ve renklerin dünyası, telefon bağlantıları, arayan izleyiciler için tedavi imkânları ve vücut anatomisi hakkında çeşitli bölümler ve konular olacak.

Op. Dr. Feridun Kunak’ın sunumuyla ekrana gelecek programda tıp bilgilerinin yanı sıra, alternatif tedavi imkânları ve farklı tedavi yöntemleri de izleyicilere tanıtılacak. Farklı ve eğlenceli bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi dört gün izleyiciyle birlikte olacak. Sağlıktan, güzelliğe birçok konuda önemli bilgilerin verileceği programda hasta olup doktora gidemeyen izleyicilerin evlerine gidilecek ve programda muayene olmaları da sağlanacak. Çok sayıda izleyici telefonunun alınacağı programda programa bağlanan kişilerin sağlık problemleri hakkında detaylı bilgiler verilecek.

Sağlık alanında farklı bir program olmayı hedefleyen “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 10:00’da Kanal 7’de.

Not: Bu sayfa programı tanıtmak amacıyla yazılmıştır buraya yazdığınız mesajlar Program sunucusuna ve Kanal 7 ye ulaşmamaktadır, Kanal 7 resmi web adresini (kanal7.com.tr)kullanarak mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

 

Not: Burası Resmi sayfa değildir, tanıtım amaçlı yazılmış bir sayfadır yazdığınız mesajlar ve yazılar kişinin kendisine ulaşmamaktadır, kanal7.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Reklam

Etiketler: , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

84 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Ferudun bey size Bursa’dan annem için yazıyorum. Annemin çene kısmında 15 yıldan buyana kıllanma vardır. Bu kıllanma için nasıl bir çözüm öneriniz olur.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  2. Sayın hocam diz ağrısı için uyguladığınız lapayı kaç güde bir uygulamak gerekir. Birde ısırgan ve biberime yaprakları tanemi olması gerekir.

  3. Hocam acil size ulasmaliyim.Lutfen bana donun….Şimdiden tskler.

  4. MNERABA FERİDUNBEY BEN SİZİN PORAGRAMA KATILMAK İSTİYOM AMA TELEFONU DÜŞMÜYOR NEYAPMAM LAZIM U ARIYORUM SÜREKLİ MEŞKUL CALIYO BENM EŞİM FELŞ GEÇİRDİ SÜREKLİ İZLİYO BENİ OREY GETİRDİYE BAŞIMI ETİMİ YİYO HOCAM ALLAH RAZI İÇİN BİR GÜN VERİRSENİZ COK SEVİNİRİZ SAYGILAR

  5. ben 21 yasındayım kamburum biraz düzelme imkanı olur mu acaba bi de adetim 2 yılda 1 oluyo nerdeyse erken menopozdan korkuyorum. ZAYIFLAMAK İSTİYORUM LÜTFEN BENİ DE CAĞIRIN 72 KİLOYUM.

  6. ben umut baba annem sizin sabah sporunuzu her gun yapiyon ayagi sismisti ama simdi artik sismiyor makedonya kalkandelen

  7. Hocam merabalar.Ben Mardinden mesaj gönderiyorum.24 yaşındayım ve vitirigo hastalıgım var.Vitirigo hastalıgı için ne yapabilirim.Mesajımı okursanız ve bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler ve hayırlı programlar diliyorum.

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*