Beyaz show canlı yayın telefon numarası

Beyaz show yıların yaşlandıramadığı ve eskitemediği, yada eskittikçe daha da güzel tat aldığı şarap misali bir program, artık onu herkes çok seviyor, herkes kendine çok yakın görüyor ve o tabiki Beyazıt Öztürk : ))

Beyaz show kanal d ekranlarında cuma akşamları yayınlanan ve 23:15 de başlayan programa siz de canlı yayına telefonla katılmak isterseniz şimdi sizlere telefon numaralarını vereceğim.

İşte beyaz show canlı yayın telefon numarası

Beyaz Show Telefon : (0212) 413 52 72

Beyaz Show Öneri & Şikayet İçin : (0212) 478 00 88

Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

87 Kişi Yorum Yazdı.

 1. Beyaz abi biz manisa turgutlu da eğitim gören garip öğrencileriz vize ve final demeden programını hic kacirmiyoruz abi sagopa kajmeri programında görmeyi bi kez daha istiyoruz tesekkurler .

 2. Geç oldu ama lütfen çağrımı düşürün nolur

 3. Abi eşim hamile programa katılmaya aş erdi bunu yapamazsam Ömür boyu konuşacak bişeyi halledemedin DİE ömrümü yer abi misafir etseniz bizi :(((( fevzi Aksoy

 4. Beyaz seni severek izliyorum seni yakından görmek nasip olmadı sevgiler (:

 5. Abi eşim hamile programa katılmaya aş erdi bunu yapamazsam Ömür boyu konuşacak bişeyi halledemedin DİE ömrümü yer abi misafir etseniz bizi :((((

 6. Nolur cagrimi dusurunsizi cok negenerek izliyorum

 7. Sayın Beyaz Bey;
  Konya’nın Ilgın ilçesinde Ilgın Endüstri Meslek Lisesinde Felsefe öğretmenliği yapmaktayım. Okulumuz öğrencileri olarak başlattığımız AĞIZLAR KİRLENMESİN projesi ile küfre karşı başlattığımız projemize destek vermenizi istiyoruz. Şu anda projemiz ulusal çapta yaygınlaşmış olup 37 ilde ve 5 yurtdışında proje ortağımız bulunmakta. Ailemiz her şeyimiz ağızlar kirlenmesin facebook sayfamızda projemizin büyüklüğünü görebilirsiniz. projemizin müzik parçasını programınızda çalarsanız mutlu oluruz. saygılar sunar başarılarınızın devamını dilerim. ** projemizin müzik parçasını size göndermek işitiyoruz.

 8. Beyaz abi bende senin gibiyim siyah:-D:-D:-D abi seni seviyoz ama hayko cepkin benim adamim bana en sevdiği bir parçası istiyommmmmmmm

 9. Beyazzzzz nolur paramparça dizisi ekibini konuk eder misin lütfen seni begenerek izliyoruz cuma aksamlarının vazgeçilmezisin …..!!!!

 10. Gürsel – Kadriye ILINDIR ın 33. Evlilik yıl dönümü prog.da canlıyayında kutlarsanız minnettarr olurum
  Zonguldak adliyesinde zabıt katibi selamlar

 11. Gürsel – Kadriye ILINDIR ın 33. Evlilik yıl dönümü prog.da canlıyayında kutlarsanız minnettarr olurum Zonguldak

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*