• Anasayfa
 • >
 • >
 • Baz istasyonu nereye şikayet edilir, şikayet etme dilekçesi

Baz istasyonu nereye şikayet edilir, şikayet etme dilekçesi

Reklam

Hayatımızda yaşamımızı kolaylaştıran en gerekli eşyalardan birisi olan telefonlarımız malesef baz istasyonları ile aslında şehir içlerinde hayatı bir bakıma yaydığı elektronlarla zorlaştırmaktadır.

Her güzel şeyin bir kusuru olur lafı aslında tam bu olaya göre, telefon çok iyi tamam ama baz istasyonları da bir okadar tedirgin edici, şimdi sizlere bu yazıda evinizin yakınında yada farklı yerde olan baz istasyonu şikayet etme dilekçesi hakkında bilgi vermek istiyorum.

Gsm Baz istasyonu dava dilekçesini yazının devamında bulabilirsiniz.

Baz istasyonu yaydığı elektromanyetik dalgalarla insan sağlığını tehdit eden insan sağlığı için son derece zararlıdır.

Baz istasyonu şikayet dilekçesi yazının devamındadır.

Baz istasyonu şikayet dilekçesi İndir

Reklam

Etiketler: , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

21 Kişi Yorum Yazdı.

 1. Bizim de mahallede var baz istasyonu ne yapmalıyım lütfen lütfen yardımcı olun

 2. Bir sonuç akabildinizmi

 3. mahallede insanlar sürekli hasta buna çare bulunmasını istiyorum

 4. yıllardır baz istasyonu şikayetlerini ve zararlarını görüp duyup okumaktayız çok şükür biz rahatız derken bizimde başımıza geldi tam da tepemize .yan binanın catısına dev gibi 2 varili diktiler sayın yetkililerden benim eşim sara hastası bu radyasyon veriler hastalığını dahada çok tetiklemekte.sizden ricamız biran önce bu cihazları söküp almanız .

 5. yan tarafımdaki binaya 3 tane baz istasyonu koydular evimin hemeN yanında baz istasyonu ile terasıma çıktıgım zaman burun buruna geliyorum elimi uzatsam degecek gibi

 6. Kınalıada da bulunan baz istasyonlarının kaldırılmasını istiyorum.

 7. Kınalıada /İstanbul tepedeki demirlerdeki baz istasyonlarının kaldırılmasını istiyorum

 8. Kınalıada/İstanbul da ikamet ediyorum.Adanın tepesindeki demir direklerde baz istasyonu var. Mahkeme kararıyla kaldırılmasına karar verildiği duyumunu almamıza rağmen baz istasyonları kaldırılmadı.Nereye baş vurmamız gerekir.? Teşekkürler.

 9. Samsun atakuma bir ev yaptırdım evimin dibine baz istasyonu diktiler insanın sağlığıyla oynadılar artık evime bile gitmiyorum sağlığım bozuldu para için herşeyi yapıyorlar yardımınızı dileğiyle

 10. meraba bizim evin bitişiyine büyükcebir baz istasyonu kurdular çoluk çocuğumuz var üç beş kuruş için kimsenin sağlığıyla oynamaya kimsenin hakkı yok lütfen bunun kaldırılmasını istiyoruz halkalı merkez mah gül, istanbul halkalı

 11. Ben İzmir Karabağlarda oturuyorum . Benim evimin yanında bir apartmanın terasına baz istasyonu kuruldu . Baz istasyonu 3 parçadan oluşuyor . Benim 4 aylık bir çocuğum var zarar görmesini istemiyorum. hatta mahallede yeni doğmuş çocuklar var . Hemen bu baz istayonunun kaldırılmasını istiyorum. Bu rica kabul edersiniz çok memnun olurum.

 12. Bitişiğimizdeki evin çatısına üç parça halinde kurdular.20 metre uzağında da okul var.Mahalle içerisinde çocuklarımızın sağlığını tehlike altına atmak istemiyoruz.İlgilenmenizi rica ediyorum.

 13. iyi yayınlar bizim evin hemen bitişiğinde baz istasyonu yapıldı su deposunun içinde çatıda ama zararını şimdiden hissetmeye başladık gereğinin yapılmasını arz ederim saygılar

 14. Aydin yedieylul mahallesi
  mehmet akif ilkogretim okuluna yakin baz istasyonu

  var benim evimle ya
  nyana kaldirilmasini tum mahalle istiyor.

 15. ben bursa dan komşumuz evin üstüne baz istasyonu yaptırmış karşımızda okul olup arası 30 metre kadardır lütfen çocuklar için rica ediyorum kaldırılmasını teşekkürler.

 16. Bakırköy Dr Sadi Konuk EĞitim ve Araştırma HAstanesi Bahçesinde 3 adet ağ şekline sokulmuş baz istasyonu vardır. Lütfen kaldırtın

 17. Komşumuz 00000 00000Bursa adresinde iakamet etmekte olup evinin üstüne baz istasyonu monte ettirdi. Oturmuş olduğumuz mahallede evlerimiz birbirine inanılmaz decede yakın olduğu için birdürü inasanın sağlığıyla oynamaktadır.
  Bu ciddi konunun acilen tarafınızdan dikkate alınarak biran önce bazistasyonunun kaldırılmasını
  saygılarımla rica ediyorum.

 18. İstanbul – Pendik – ***** teras ustunde baca şeklinde baz kuruldu herkes sıkayetcı lutfen engel olun. . . . Tesekkurler.

 19. ben cemalyıldıztepe mah ** ıstanbul 2 adet ıstasyon varkaldırılması rıca olunur bırı genel dagıtıcı ust gıbı bısey

 20. **adet baz ıstasyonu var kaldırılması rıca olunur bıtane genel dagıtıcı

 21. ben ibrahim tan malatya merkez hidayet mahallesi cami sokak no 8 de ikamet etmekteyim aynı sokakta 22 numaralı binanın çatısına 2 adet varil şeklinde baz istasyonu monte edildi baz istasyonuna yakınlığımız 35 metre sağlığımızı tehlikeye atan bu istsyonun kaldırılmasına ve bu konuda yardım etmenizi saygıyla rica ediyorum

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*