Aöf de Tek Ders Sınavı Varmı ? 2013-2014

Reklam

facebook12 tweetbutton

aof-eskisehir-anadolu-universitesiSoru : Açıköğretim de okuyorum arkadaşlar aöf okuyanlar için tek ders sınavı varmı, örgün üniversitede okuyan bir arkadaşım tek ders sınavının olduğunu söyledi ama bu tek ders sınavı aöf için de geçerli mi acaba? bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Cevap : Anadolu Üniversitesi Aöf de yıllardan beri bu soru sorulmakta ve ençok merak edilen konulardan birisidir tek ders sınavı, ancak henüz aöf de tek ders, sınavı uygulaması yoktur arkadaşlar, birçok kişi bu geç, kalmış sistem yüzünden, 4. sınıftan mezun olamamakta, askerliğini 15 ay yapmakta, diplomasını alamamakta, sınıf geçememektedir, aöf de tek ders sınavı uygulaması diliyoruz ki kısa zamanda gelir ve tek dersten tüm dönemini uzatmak zorunda kalan, öğrenci arkadaşlar için hem maddi hemde manevi sıkıntılar geride kalır inşallah.

Aöf tek ders sınavının olmamasına Tepkilerinizi göstermek için [ Tıklayın. ]

Reklam

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

80 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Artık lütfen şu tek ders sınavını başlatın

  2. lütfen sayın aof kurucuları bütünlemeyi kaldırdınız bari tek ders sınavı olsun ya yoksa magdur oluyoruz tek ders yüzüznden 1 sene uzayacak ve bütün hayallerimiz ertelenecek tek drs sınvı istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

  3. tek ders yüzüznden sene uzaması haksızlık.tek ders sınavı olması lazımmm

  4. mezun durumunda olupda tekderte kalanlar için sınav açılmasını istiyoruz.

  5. tek ders sınav hakkı ıstıyoruz

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*