Ankara C Plaka Fiyatları 2013-2014

s plaka izmirAnkara c plaka nedir, ankara c plakasız taşımacılık yapanlar şikayet, ankara kaçak servis çekenleri nereye şikayet edilir, ankara c plaka fiyatları, yorumlar

Ankara da c plaka sahibi olupta servis işletmeciliği yapan birçok kişi var durum tıpkı izmir s plaka fiyatları başlıklı yazıda, olduğu gibi ankara da da durum sıkıntılı.

Yıllarca izmirde s plaka ile taşımacılık yapan bir kişi hiçbir şekilde ilerleme sağlayamamış aksine geriye gitmiştir. Ankara da c plaka ile iş yapan bir kişinin yazdıklarına yer vermek istedim;

Harun :

ben ankara c plaka ile ilgili düşüncelerimi söylemek istiyorum, ankarada plaka fiatları yaklaşık 420 000 tl civarında işine baktıgında getirisi plakanın pirimiyle hiç ilgisi olmayan çok komik rakamlarda örnegin günlük yeümüyesi 300 tl olan bir aracın toplamda 7000 tl kazancı oldugunu var sayasak iyi para ama bunu şöyle hesapetmek gerekmezmi diyelimki 300 tl günlük aldık en ez ihtimalle 80 tl yakıt 50 tl şöför 25 tl rehber yarısı gitti bile diger yarısının içinde ne yokki kasko sigorta bandrol bagkur vergi belediye oda muayene muhassebe vs vs bu işin içinden çıkılırmı çıkılamıyor çünkü herkesin aracı en iyi ihtimalle bankalarla ortak ben böyle düşünüyorum saygılarımla.

Ankara’da plaka fiyatları ne durumda? Yazmak için TIKLAYIN.

Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

130 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Arkadaşlar satılık c plaka aranıyor parapeşin

  2. KARDEŞ 540 a alamazsın 10 haziranda ihale var 38 ad kalan plaka 488+KDV 572 tl

  3. Değerli arkadaşlar ben c alacam.satmak isteyen varsa nakit 540 bin tl veririm.

  4. Öncelikle burdan bu sitede ki cahil insanlara sesleniyorum. C plâka ile hiç uzaktan yakından alakası olmayan cahiller Saçma Saçma konuşmayın . Hani kalkacaktı hani yok kamyoncu ya da plâka verelim diyen cahiller . Bak 400 tane C plâka koç gibi satıldı yine 550 bin tl den. Allah’ım bizi bu asalak insanlardan korusun . TÜM SERVISÇI ARKADAŞLARIMA CAMIA MIZA SEVGILER SAYGILAR .

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*