Amorti Nedir ?Milli Piyango Yılbaşı Amorti Tutunca Ne Olur ?

Reklam

facebook12 tweetbutton

2014 yilbasi bilet fiyatlari31 aralık, 1 ocak Yılbaşı milli piyango çekilişi, amorti rakamı kaç, hangi rakama amorti çıktı, amorti ne demek, amorti çıkarsa ne olur, amorti nedir,

31 aralık tarihinde başlayacak ve 1 ocak gece saatine kadar devam edecek olan Milli piyango yılbaşı çekilişi, amorti rakamı ile ilgili bilgiyi yılbaşı gecesi buradan öğrenebilirsiniz.

Milli piyango yılbaşı amorti rakamı kaç ? Amorti bilgisi ile ilgili olarak yılbaşı gecesi buradan bulabilirsiniz.

Amorti Nedir ?

Amorti bietinizin kendini kurtarması demektir, yani örnek verecek olursak, 12,5 TL ye bir çeyrek bilet aldıysanız 12,5 TL ikramiye kazanırsınız. 50 TL Tam bilet aldıysanız, 50 TL lik bir ikramiye kazanırsınız.

Yılbaşı milli piyango amorti rakamı kaç  2015 ?

2 ve 6

Amorti bilgisi yılbaşı gecesi çekilişinin ilk saatlerinde belli olmaktadır, bizler de yılbaşı gecesi amorti rakamıyla ilgili olarak detaylı bilgiyi bu başlık altından sizlerle paylaşacağız.

Reklam

Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Kişi Yorum Yazdı.

  1. amorti kaç 2014 ? arkadaşlar geçen sene ben bir tahmin yaptım ve söylediğim rakamlar amorti olarak çıktı o yüzden eğer siz de benden rakam almak istiyorsanız buraya yorum yazın son 2,3 hane yazayım sizler de faydalanın arkadaşlar bekliyorum : )

  2. amorti kaç ? kesinlikle 1 ve 2 olacak

  3. 4ve 5 rakamları amorti bu yıl banko !

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*