• Anasayfa
  • >
  • >
  • Acun Ilıcalı Evli Mi ? Çocukları Var Mı ? Hayatı, Bİyografisi

Acun Ilıcalı Evli Mi ? Çocukları Var Mı ? Hayatı, Bİyografisi

Reklam

facebook12 tweetbutton

Ekranların ençok sevilen ençok beğenilen yaptığı her işi herkes severek izleyen yapımcı Acun Ilıcalı, yapmış olduğu tüm programlarda kendisi de ekrana çıkıyor ve belki de tüm bu programlar bu yüzden tutuyor, neden tutuluyor bunu konuşmayacağız elbette sizlere, tek gerçek var ki tutuluyor. Şimdi Acun Ilıcalı nın hayatından , nasıl bu günlere geldiğinden bahsedeceğiz sizlere, ekranların ençok sevilen yüzlerinden olan Acun Ilıcalı nın hayatının dönüm noktaları neler ?

Acun Ilıcalı Kıcasa Hayatı

Acun Ilıcalının eşi Zeynep Ilıcalı ve Çocukları Leyla ile Yasemin

19 yaşındaki ilk evliliğinden Banu 2. evliliğinden ise Leyla ve Yasemin adlarında 3 kız çocuğu sahibidir. Acun ılıcalı’nın eşi Zeynep Ilıcalı’dır.

21 yaşındayken anne ve babasını trafik kazası sonucu kaybetti. Kendisi de ciddi bir motosiklet kazası yaptı. Kendi ağır yaralı olarak kurtulurken arkadaşı hayatını kaybetti.

Acun Ilıcalı Fotoğrafları

Reklam

Etiketler: , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

6 Kişi Yorum Yazdı.

  1. ben çok üzüldüm böyle birşeyin olmasına ma neyseki birşey olmamış ve anne babasına çok üzüldüm herşeyde bir hayır vardır :(

  2. :( neyse ya kazyada çok üzüldüm :( eşin güzel kızların güzl banu yu çok merak ediyorum açıkçası.googlede aradım bulamadım :)

  3. Acun iyi kurtulmus allah korumus

  4. bence allah korumus

  5. kazaya çok üzüldüm doğrusu allah korumuş geçmiş olsun ancak evli ise hülya avşarla neden o kadar yakın dikkat etmesini öenririm bu kadar byss :-*

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*