• Anasayfa
  • >
  • >
  • 24 kasım Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir ? Ne Alınır ? 2012

24 kasım Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir ? Ne Alınır ? 2012

Reklam

facebook12 tweetbutton

Öğretmenler gününde öğretmene ne alınır, öğretmene farklı hediye, güzel hediyeler, öğretmene ilginç hediye, 24 kasım öğretmenler gününde öğretmene hediye ne alınır,

24 kasım 2012 tarihinde öğretmenler günü olarak özel bir gündür öğretmenler ve öğrenciler için, bu tarihte tüm öğrenciler öğretmenlerinin bu özel gününü kutlar ve hediyeler alır.

Ben öğretmenler günüyle ilgili ilginç bir anım var onu sizlerle paylaşmak istiyorum, ben ilkokul 1. sınıfı köy okulunda okudum bu yüzden köy yerlerinde hele ki eskiden 90 lı yıllarda güzel hediyeler vs. hediye adına hiçbir şey yok diyebilirim, sadece bakkallar var işte oradan ne alabilirsen öğretmene o olur hediye.. Tarih 24 kasım 1997 ve ben ilkokulu bir köy okulunda okuyorum, bir gün önceden bize söylendi yarın öğretmenler günü diye bir güzel bize öğretildi, ertesi gün herkes öğretmene bir hediye alma telaşında, köy yerinde ne alınabilir ki ? sadece mendil.. evet öğretmenler gününde hediye olarak sadece mendil alırdı 20 kişiden 15 i geri kalan 5 kişiden de 2 si gül falan koparmış olurdu, 2 kişi de hiçbirşey almamış, geriye bir kişi kaldı o da ben.. Bende gidip bakkaldan bir paket sigara ve birtane de çakmak almıştım :) hoca çok sigara içerdi çünkü sınıfın penceresinin önünde sigara içen bir herife ne alınabilir hediye ?

Her neyse herkes mendili alıp götürüp masaya koydu hocanın masasında bir sürü mendil sanırsınız ki, mendil satıcısı.. Bende gittim sigara ile bir çakmak koydum hoca bi tuhaflaştı falan sonrasını hatırlamıyorum ama olumsuz birşey söylemişti sadece o aklımda kaldı.

Aradan yıllar geçti şimdi 24 kasım 2012 tarihinde yine bir öğretmenler gününü kutlayacağız, sizlere buradan elbette mendil alın, sigara alın demiyorum tuhaf bir anı benim için onu paylaşmak istedim.

Öğretmenler gününde öğretmene alınacak güzel hediyeler

Kitap tutucu heykel,
Küçük kitaplık,
kalem kutusu,
Yastık kravat,
saat,
güzelbir kitap,
biblo,
vs.. şeyler olabilir

Reklam

Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. BonnyFood da alınabilir

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*