• Anasayfa
  • >
  • >
  • 15 bin tl den ucuz arabalar, 15 binden daha ucuz araçlar , Tavsiyeleri 2013-2014

15 bin tl den ucuz arabalar, 15 binden daha ucuz araçlar , Tavsiyeleri 2013-2014

Reklam

facebook12 tweetbutton

golf15 bin tl den ucuz arabalar, 15 binden daha ucuz araçlar , Tavsiyeleri 2013-2014, 10 bine araç tavsiyesi, 10 bine aile araçları tavsiyeleri, 10 bine araçlar ikinci el, spor araçlar, aile arabaları,
15 bin ve daha ucuz arabaları bu yazıda sizlerle tavsiye niteliğinde paylaşmak istedik değerli okurlar, umarım bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda kafanızda bir şeyler oluşur yada oluşmasa bile enazından bir yorum yazarak sormak istediklerinizi bize ileterek hemen cevap alabilirsiniz.
Öncelikle 15 bin tl yada daha ucuz araç olarak ne tarz bir araç alacağınıza, sedan yada hatchback tercihleri değerlendirebilirsiniz.
15 bine yada daha ucuz araç tavsiyeleri, olarak bu yazıyı iki ana başlık altında inceleyeceğiz.
1-15 bin tl yada daha ucuz Spor Araçlar
2-15 bin tl yada daha ucuz Aile araçları

15 bine yada daha ucuz Spor Araçlar

Spor araçlar kategorisinde Wolkswagen Golf, wolkswagen polo, peugeout 206, fiat punto, Honda civic,
Araç modellerinden bahsedeceğiz.
Wolkswagen Golf : Dayanıklılığı ilebilinen wolkswagen markası özellikle golf modellerinde aracın küçük olmasının yanı sıra oldukça dayanıklı ve ağır bir araçtır.
Golf ikinci el olarak 1995, modelini 15 binTL civarında bulabilirsiniz. Hafif modifiye yapmayı seviyorsanız ve gerçek bir spor araç istiyorsanız Golf ü önerebiliriz.
Wolkswagen Polo : Bu araç da yine aynı golf için söylediklerim yukarıda yazılanlar geçerlidir, ancak polo golf e göre biraz daha minyon tipli bir araçtır.
Peugeout 206 : Modifiye sevenler için ikinci bir otomobil olan Peugeout 206 yı tercih edebilirsiniz, 206 nın tek problemi uzun yola gidecekseniz biraz hafif olduğu için çok sarsıntı yapmasıdır, onun dışında binilebilecek güzel spor bir araç.
Fiat punto :

 

15 Bin ve Daha Ucuz Aile Araçları

Aile araçları kategorisinde ise yine birçok aracı saymam mümkün ancak ben bunların arasında hem fiyat olarak uygun hemde güzel bir araç tavsiye etmek istiyorum ilk tavsiye ettiğim araç, hyundai Accent olacaktır.

 

Reklam

Etiketler: , , , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*